Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (CS:GO) Ezzel a váltással...

FunkilLL kérdése:

(CS:GO) Ezzel a váltással sikerülhet elérnem a minimum 100+ fps-t?

Figyelt kérdés

Jelenleg 40-80 között mozog az fps-em CS:GO-ban, és sajnos ezzel LEM-nél tovább nem tudok teljesíteni:D Viszont azt szeretném elérni, hogy az fps-em egy fix 100-120 legyen.

Jelenlegi : -Processzor: AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz

-RAM: 4GB

-Videókártya: GIGABYTE GT730 (2GB;DDR3;PCIE)

Ha a ramot, és a videókártyát leváltanám:

-RAM: 8GB

-Videókártya: ASUS R7 250X (2GB;GDDR5;PCIE)



2015. júl. 6. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a kártya elég sovány, nem vennék rá mérget, hogy van olyan beállítás, amivel minimum 100fps t produkálna folyamatosan - viszont az is marhaság, hogy ezen múlik a teljesítményed, ha 40 fps alá soha sem esik, akkor nem vagy kimondottan hátrányban.
2015. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem azt írtad, hogy csak 5000 dpi-s az egered, és azért nem tudsz teljesíteni. A 40-80 FPS már bőven folyamatosnak számít, nem amiatt nem tudsz tovább jutni.
2015. júl. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a viz a hibas ha a kacsa nem tud uszni...
2015. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 meszike91 ***** válasza:

Szerintem négy giga ram elég. Egy erősebb proci és vga kéne.

Amúgy én bf3-ban 20 fps-el is elég jól teljesítettem. Sokkal fontosabb a pályaismeret és a jó stratégia, mint az fps.

2015. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!