Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetemen milyen hátrányom...

Sbrumi kérdése:

Egyetemen milyen hátrányom lehet abból, hogy PC-m van és nem laptopom?

Figyelt kérdés

#egyetem #PC #gép #laptop #suli Semmelweis
2015. júl. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát annyi hogy nem tudod bevinni magaddal jegyzetelni. Továbbá, ha gépről tanulsz, akkor szintén helyhez leszel kötve. Ez ugye a helytől függ hogy hátrány-e.
2015. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg szaktól függ.


Én Mérnökinfón vagyok, de asztaliként használom a laptopom(főleg azért mert a 15colos kijelzőn nem nagyon lehet dolgozni)

2015. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon szükséges, akkor vegyél tabletet vagy ultrabookot oszt cs
2015. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azért tetted fel a kérdést számítástechnika kategóriába mert valamilyen informatikusnak készülsz akkor jobban jársz az asztalival. Órákon papírra fogsz jegyzetelni, mert az anyag fele ábra a másik fele meg fent van neten jegyzetként. Nákunk volt pár ember elő évben aki laptoppal jött minden órára, második szemeszterben már nem láttam, mert kb annyit csinált, hogy facebookon beszélgetett meg híreket olvasott. Én egyszer vittem be a gépem, ugyanezt csináltam annak ellenére, hogy mindig figyeltem órákon, csak megkisértett a gép.


A feljebb lévő monitor probléma mellé hozzá lehet venni a kisebb teljesítményt is, illetve az asztalit sokkal könnyebb javítani

2015. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!