Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A Facebookon egy ismerősömmel történt levelezésem teljesen eltűnt. Üres a chat ablak. Ez azt jelenti, hogy lehet törölni korábbi beszélgetéseket? Hogyan?

Keress kérdéseket hasonló témában: Facebook

2015. júl. 9. 16:19  Privát üzenet  

A válasz
Én szerettem volna törölni az egyik ismerősömmel történt beszélgetéseimet, de képtelen voltam, mert sehol nem találtam törlés funkciót.Viszont amikor végleg kitöröltem a Facebook-ról, utána soha többé nem jött vissza. Lehet, hogy törölt esetleg téged az ismerősöd ? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy csak akkor törlődnek az addigi üzenetek, ha valamelyikőnk törli a másikat. De az is lehet, hogy mindkettőnknek törölni kell egymást. valaemlyiknek a másikat viszont mindenképpen.

# 1/1Időpont 2016. szept. 17. 14:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows ablak áttűnés animáció hiba?
Mit csináljak akkor ha a gépen a felbontásom 3840x2160 és van egy csomó ablak ami kicsi ha lejjebb veszem akkor meg igen közelre rakja az egészet mintha csak 800x600-ba lenne?
Mitől van az, hogy hirtelen eltűnnek a betűk, parancsikonok és még sorolhatnám?
Open Broadcasterrel hogy tudnám felvenni a laptop képernyőjét? Simán monitor felvétel nem csak ablak vagy csak játék. Mit állítsak át? (Win 8.1)
Hogy kell beállítani azt, hogy ha csatlakoztatok a géphez valamit (hangszórót), akkor felugorjon az ablak, és le kelljen okézni, hogy működjön?
Ha egy játékra felteszem a legújabb patch-et az tartalmazza a korábbi patch-eket vagy csak az adott részt "frissíti"?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!