Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebookon egy ismerősömmel...

A Facebookon egy ismerősömmel történt levelezésem teljesen eltűnt. Üres a chat ablak. Ez azt jelenti, hogy lehet törölni korábbi beszélgetéseket? Hogyan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 16:19
 1/1 anonim válasza:
Én szerettem volna törölni az egyik ismerősömmel történt beszélgetéseimet, de képtelen voltam, mert sehol nem találtam törlés funkciót.Viszont amikor végleg kitöröltem a Facebook-ról, utána soha többé nem jött vissza. Lehet, hogy törölt esetleg téged az ismerősöd ? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy csak akkor törlődnek az addigi üzenetek, ha valamelyikőnk törli a másikat. De az is lehet, hogy mindkettőnknek törölni kell egymást. valaemlyiknek a másikat viszont mindenképpen.
2016. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!