Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy Lenovo laptopot,...

Kaptam egy Lenovo laptopot, és iszonyatosan fáj a szemem tőle már 10 perc után, az előző HPnál semmi bajom nem volt, pedig olvastam rajta nagyon sokat. Mit állítsak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 20:45
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Fényerőt lejjebb? Elvileg ugyanaz a technológia, nem hiszem, hogy CRT-t raktak volna bele.
2015. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal sem jobb
2015. júl. 13. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az új Lenovod fullHD felbontású, ezért minden kisebb rajta, emiatt fáj a fejed?

Jobb gomb az asztalon->képernyőfelbontás->a szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsinyítése, itt pipáld be, hogy közös méretezési szint választása a kijelzőhöz, és állítsd 125-re.



Bár azért jó lenne, ha legalább megpróbálnád megfogalmazni, hogy mi a probléma, mert olyan beállítás biztosan nem lesz, hogy szemfájás-okozás kikapcsolása, nem tudom, hogy mi nem tetszik a szemednek.

2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát olyan fehér és vakító a fény, nem sárgás, mint a régi laptopomnál...amúgy már kezdi megszokni a szemem.

Lenovo b590, és más is tapasztalt ennél a gépnél ilyet, szóval valószínűleg ez van :S

2015. júl. 16. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg állítsd be a képfrissítést 60 hz-re
2015. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!