Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a virtuális 7.1?

Nagyon rossz a virtuális 7.1?

Figyelt kérdés

[link]

Tervezem egy ilyen megvételét, de a minap olvastam, hogy a virtuális 7.1 egy kalap tudjuk mit sem ér.

Ez tényleg így van, ennyire rossz lenne?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. júl. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát. nekem a hangkártyám támogatja. Kipróbáltam.

Én aztmondom hogy valóban van némi térhatás. mert ugye 2 füled van... De ez is olyan mint a 3D mozi. Jó-jó de nem az igazi. Tehát ha rendelkezel vagy rendelkeztál eddig 5.1 hangrendszerrel biztosan nem leszel elájulva tőle.

Ha meg nem akkor talán.

2015. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magyar áruházakat leszámítva sehol sem láttam, hogy ennek bármi köze is lenne a 7.1-hez, még a gyártó oldalán sem. Egy tesztben írták, hogy jó lenne, ha lenne benne esetleg virtuális 7.1.

Szóval én ezt így hagynám a csudába a helyedben.

2015. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből még gamer vacakból is találsz normálisat, ezt felejtsd el.
2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor mi legyen?

Ennél többet nem akarok rákölteni, mert most is egy 5e forintos Maxwell használok, amivel kifejezetten meg vagyok elégedve, csak a kábele már kezdi megadni magát, meg kezdi "elveszíteni a hangját".


Nézegettem közben használt oldalt, és egy srác 13-ért ad el egy Razer Krakent (jackes) garanciával, dobozában, mindenféle probléma nélkül.

Esetleg játsszam meg?

2015. júl. 13. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Maxwell Retro DJ? Elég tűrhető darab, nem vennék rá mérget, hogy jobb hangja van a fentinek.

Ha gamer valami kell akkor Steelseries Syberia V2, ha valami olyasmi mint a Retro DJ, csak komolyabb, akkor pedig Superlux HD681 Evo, vagy 20 körül beyerdynamic DTX910.

2015. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem "GAMER" valami(!), én mindig is elítéltem azt, hogy valamihez odategyék azt, hogy "GAMER", attól nem leszek jobb, max rosszabb.


Bocsánat nem Maxwell, hanem Maxell.

Ilyen [link]

2015. júl. 13. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor csak stereo fülest veszel . ezt is kellene tudnod ha nem vagy el ájulva a gamer szótól !!!
2016. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!