Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive USB 3. 0-s telepítő?

Pendrive USB 3. 0-s telepítő?

Figyelt kérdés
Windows 7et szeretnék egy gépre USB-sen telepíteni rufusal próbáltam megoldani a dolgot, de a particionálásnál nem tud rendszer partíciót létrehozni, mi lehet a gond? USb 3.0-s a pendrive egyébként

2015. júl. 25. 21:42
 1/6 lali51 ***** válasza:
dugd usb2-be
2015. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Nem is látsz vinyót a listában? Pontosan milyen típusú gépről van szó?
2015. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha jól tudom, akkor USb 2 a fehér 3 pedig a kék vagy nálam speciel fekete port, és próbáltam mind2 félében. A vinyót pedig látom, csak mikor létrehozom a partíciót nem hagy a rendszernek azt a 100mb körüli partíciót csak egy 0 MB-sat és ki íja, hogy nem lehet telepíteni. az alaplap típusa :ASRock FM2A55M-DGS
2015. júl. 25. 22:18
 4/6 lali51 ***** válasza:
Töröld az összes particiót, hozz létre 2 új particiót egyet a rendszernek kb.:80Gb a többit az adatoknak.Formázd meg mindkettőt. jelőld ki a 80GB-os particiót hogy oda telepítse a windowst, többit a telepítő elintézi.
2015. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lali51: majdnem pont így csinálom :D nem jó, 500 GB-s vinyóról van szó 150et levágtam a rendszernek, ugye mikor ezt létrehozom szokásos esetben egy 100Mb körüli partíciót is létrehoz a rendszernek, de most csak 0 MB-sat csinál, ugye ez után állítom be a maradékot ezt megformázom és indítanám a 150re a telepítést és kiírja, hogy nem lehetséges
2015. júl. 26. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
már most megoldottam egy USB-s dvd olvasóval, de jó lenne tudni mi a francért nem jön össze pendriveról, csak egyszerűbb lenne
2015. júl. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!