Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már július 29. -e van letöltöt...

Már július 29. -e van letöltötte már valaki előregisztrált a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Akiknek bejött a Get Windows 10 azok közül megy már valakinek?

Ma elkezdjem én is?

Sikerült már?



2015. júl. 29. 00:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
3%

Nekem már sikerül eltüntetnem a tálcáról azt a kis gané windows-icon-t, amelynek menüjéből csak a "kilépés" választási lehetőséget hagyták el... :-)


Akinek van esze az 64 bites Windows 8.1-et használ, ha már a Windowsról beszélünk...


Kipróbáltuk a Windows 10-et még fél évvel ezelőtt, vagy előbb, amikor lehetett, nos senkinek nem jött be... :-)

2015. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, egy masszívan fejlesztés alatt álló rendszert végül is ki kell próbálni, aztán félévvel később is ugyanazt a véleményt mondani róla. Csak az elmúlt 3 hétben rengeteget változott.
2015. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Látom megjelent egy delikvens aki a kákán is csomót keres... :-)


Nos oké, holnap kipróbálom és leírom, hogy milyen szar... :-)

2015. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell felraknod, leírhatod most is :D
2015. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Szerintem próbáljuk csak ki.

A fél.évvel ezelőtti verzió eléggé régi.

Azóta változott.

Mindenképpen felrakom a Windows 10-et, ha nem jön be attól engem nem kell félteni visszarakom Windows 7re és kész.

Tehát csak tudni szeretném hogy lejött e már valakinek a végleges W10?

2015. júl. 29. 00:49
 6/32 anonim ***** válasza:
5%
Én leírom hogy milyen kiprobálás nélkül:máshogy néz ki mint a többi.A csempék a start menün vannak.Egde böngésző van az IE helyett.
2015. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésedra a válasz:igen.Az Insider-eseknek már végleges magyar nyelvű van.
2015. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez benne volt a fél évvel ezelőttí verzióban is, tényleg sokat változott... :-)
2015. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 HavanHUN ***** válasza:
100%
Rrrrrrrrrrrrrrohadtul megvolt benne mindez a fél évvel ezelőtti verzióban, mi? Hát... Akkor még csank IE volt, máshogy volt felépítve a Start menü, kinézetet változtatott, akkor még nem is volt magyar nyelv,...
2015. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Ugyan nem próbáltam még ki (majd tervezem virtuális gépen), de fél év alatt rohadt sokat tud változni egy rendszer... >.> Nem kell rögtön eltemetni, hogy szar. Megvannak az előnyei a Win7-tel szemben és a hátrányai is. Bocsi az offért, csak zavart, hogy rögtön így leírják.
2015. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!