Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítés hiba?

Windows 10 telepítés hiba?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a hivatalos oldalról a mediacreationtoolt, ahogyan azt javasolták.

Az történt, hogy az "ezt a gépet frissíteni most"-ra klikkelt, mikor is egy pár másodperc után közölte velem a telepítő, hogy Valami baj történt. Csak egy bezárás lehetőséget ajánlott fel. Ezután megpróbáltam USB-ről, amely termékkulcsot kért. A kalózkodott windowsomét nem tudtam, így keyfinderrel kikerestem, ezt pedig nem fogadta el, mondván: "Ez a termékkulcs téves. Ellenőrizze és próbálkozzon újra ezzel vagy egy másik kulccsal."


Picit aggódom, hogy sikerül-e frissítenem, ugyanis cikkről-cikkre egyre szerelmesebb leszek az operációs rendszerbe. Köszi szépen!



2015. júl. 31. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Telepítés/frissítés közben ne adj meg neki kulcsot, válaszd a lépés kihagyása opciót. Ahogy olvasom kalóz verziód van. Ebben az esetben szerintem jobban jársz ha tiszta telepítést végzel, azaz formázod a C meghajtód. Ez esetben minden fontos dolgodat másold át a D-re. Aktiválni meg tudod a 10-et is a megszokott KMS-es rendszerrel 180 napra, majd ezt végtelenszer megújíthatod. Sőt. Annyira tetszik, akkor meg is veheted :-)
2015. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, kb akkor így lehet.
2015. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nálam nincsen sajnos olyan lehetőség mellyel kitudnám hagyni.

Igen, tört verzió, nem vagyok túl nagy "informatikaizseni", a formázásba nem merek belefogni :D

Köszönöm a gyors és normális válaszodat, mindenesetre a zöld pacsi megy, szerintem megvárom míg felajánlja, hogy frissítsem.

2015. júl. 31. 11:47
 4/15 anonim ***** válasza:

KI LEHET HAGYNI CSAK KÉNE TUDNI OLVASNI KÉKKEL VAN ÍRVA.

NEM OLYAN FELTŰNŐ DE OTT VAN!!!!!!!

2015. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jajj, vigyázz, úgy látszik könnyen beragad a caps lockod!
2015. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja bocsi tényleg sorry pls
2015. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tényleg bástya.


[link]

2015. júl. 31. 12:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Várj, most akkor kiírtad pendrive-ra, törölted, formáztad a partíciót és pendrive-ról telepítetted az új win10-et?
2015. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Leformázta szépen a pendriveom, miután arról akartam telepíteni, mert az első módszer nem működött. Itt pedig termékkulcsot kér, amit ugyebár nem tudok átugrani, CapsLockJózsef utasítása ellenére sem.
2015. júl. 31. 13:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezt találtam:


Azokon a készülékeken, melyek a díjmentes frissítési ajánlat keretében kerültek felfrissítésre és online aktiválásra, képes leszel a Windows 10 tiszta telepítésére:

Lehetséges lesz letölteni és USB-meghajtóra vagy DVD-re a megfelelő Windows 10 kiadás telepítési adathordozójának létrehozása

Lehetséges lesz a Windows 10 telepítése során a termékkulcs megadásakor annak átugrására. Az ilyen készülékeken a Windows 10 online automatikusan aktiválni fog. Az átugrás lehetőség csak akkor érhető el, ha adathordozóról bootolsz és futtatod a telepítőt.

Az automatikus online aktiválás a Windows 10 tiszta telepítését követően észrevétlenül fog megtörténni, ha a készülék korábban ugyanarra a kiadású Windows 10-re már frissítésre és online aktiválásra került. Így nem szükséges termékkulcs megadása.

2015. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!