Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 mellett lehet...

Windows 10 mellett lehet Windows 7? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, ha frissítem a op. rendszert Win 7ről, Win 10re akkor már csak akkor tudom használni a Win 7et újra feltelepítem a Win 10 mellé vagy meg marad mellette? És a másik kérdés a Win 10 alatt fognak futni a játékok? Mert ugye azokat általában 7-8ra csinálták.

2015. aug. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mert ugye azokat általában 7-8ra csinálták."


Ez így hülyeség.


"Szóval, ha frissítem a op. rendszert Win 7ről, Win 10re akkor már csak akkor tudom használni a Win 7et újra feltelepítem a Win 10 mellé vagy meg marad mellette?"


Nem marad meg, maximum a fájljaid, és a telepített programjaid maradhatnak meg, de választhatod azt is, hogy semmit ne tartson meg. De a frissítés után csak a 10 lesz elérhető a gépeden.

2015. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam, ugye a játékok win xp,7,8 futnak, de ha felteszem a 10t a régi játékok futnak majd?
2015. aug. 9. 17:00
 3/4 A kérdező kommentje:
És megéri most frissíteni vagy kicsit várjak vele míg több dolog lesz rajt elérhető és frissül is.
2015. aug. 9. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Frissítések folyamatosan érkeznek majd a 10-hez, és települnek is, amint elérhetőek lesznek. A Windows 10 összes funkciója pedig használható most is.


Ha valamivel lesz probléma Win 10-en, felismerést vagy futtatást illetően, arra úgyis lesz frissítés/javítás idővel.

2015. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!