Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem jelenik meg a BIOS?

Makker bolha kérdése:

Miert nem jelenik meg a BIOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) az lenne a problemam hogy amikor kapcsolom be a gepemet az is alig jon ki csak 1ms re hogy mit nyomjak meg de az is csak ugy hogy ugrik egyet es csak a kepem kozepen van. Integralt grafikanal minden oke az Gigabyte r7 260x nel mart nem jelenik meg. ha megnyomom a bios-t megnyitja de csak fekete a kepem :/ MIert van es ? HDMI vel es meg egy izevel probaltam de nem megy. Csak amikor integral grafon es VGA kabellel probalom :/ de a grafikamnal csak HDMI,Display port es meg valami fere ize. Miert van ez ? pls help

2015. aug. 8. 23:53
 1/5 A kérdező kommentje:
NEm fere hanem fehér ize olyan mint a VGA csak ujabb
2015. aug. 8. 23:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló. Nem akarok hülyeséget írni, de szerintem az alaplapod csak DVI-n keresztül tudja a BIOS képét adni.

Ha megadnád az alaplapod típusát, hátha tudnék segíteni :)


Nálam az volt, hogy csak VGA csatlakozáskor adta be a BIOS-t.

2015. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ism az van hogy csak VGA csatlakozasnal. Alapom: gigabyte h81-d3
2015. aug. 10. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm...átnyálaztam a gyártó fórumát és sokan panaszkodnak hasonló problémára. Nem vagy egyedül. Viszont senki nem írt semmilyen megoldást a problémára. :/
2015. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:/ de legalabb oda irnak hogy csak VGA kabellel mukodik -_- koszi mindenert :) ment a pacsi
2015. aug. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!