Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az UEFI BIOS képe furcsán...

Az UEFI BIOS képe furcsán jelenik meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Asrock H97 PRO4 alaplapom van. Néhány napja ha belépek az UEFI-be a kép homályos és olyan rács szerű foltok borítják. Pár napja RAM-ot cseréltem a gépben. Azt nem tudom pontosan megmondani, hogy azóta van-e ez a hiba, de gyanítom,hogy igen. Lehet hogy elronthattam valamit az alaplapon? A ram cserén kívül mást nem csináltam benne.

2015. jún. 27. 06:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Az UEFI menü képe olyan mintha valami négyzetrácsos képernyő árnyéka lenne rajta. Bocs, ha hülyén írom, de ennél jobban most jobban nem tudom leírni. Eléggé zavar, mert eddig nem volt ott.
2015. jún. 27. 08:07
 2/5 anonim ***** válasza:
A windows már nem csinálja ezt? Ha igen, akkor a videókártyádal lehet a baj.
2015. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Windows-nál nem csinálja ezt, csak az UEFI menüben. Lehet az alaplappal lett valami?
2015. jún. 27. 09:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd próbálok feltenni róla képet, de a kamerám egy kalap szar. Sajna sok nem látszódna belőle.
2015. jún. 27. 09:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eseménynapló is dobja a hibaüzeneteket rendesen, bár nekem ez kínaiul van: [link]
2015. jún. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!