Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most leszek nyolcadikos és...

Mitérdekeltéged kérdése:

Most leszek nyolcadikos és döntenem kell hova menjek tovváb, de nem találok sehol jó sulit. Valaki segít nekem sulit találni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem a Média Design szak de nem tudom hol lenne a legközelebb. Veszprém megyében lakok.Én mindenképp erre a szakra szeretnék menni de a Google csak pesti sulikat dobott ki. Közeleb nem tudtok olyan iskolát ahol foglalkoznak ezzel a szakkal??? Veszprém megyén belül Balatonfüreden lakok de a megyéből bármilyen ilyen sulit írhattok.Ha koleszos akkor még jobb lenne mert nem kéne utazgatnom. Valaki HELP!!!!!!

2015. aug. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom/hiszem, hogy errefelé találsz ilyet, meg úgy egyáltalán középiskolai szakként, de ha ilyen beállítottságú vagy, akkor esetleg tudok ajánlani valamilyen művészeti szakközepet, én Zircre járok (van lehetőség koleszra), de Bodajkon is van ilyen jellegű suli, arról viszont nem tudok nyilatkozni. Szóval a lényeg, hogy alkalmazott grafikusból szerintem könnyen elindulhatsz ilyen irányba.
2015. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Konkrét média szak Veszprémben nincs, de szerintem is Zirc a legjobb választás neked! :)
2015. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!