Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a kérdést csak azért...

Apacska26 kérdése:

Ezt a kérdést csak azért nyitottam mert kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye a windows 10-röl?

Figyelt kérdés
én kimondottan utálom csunya,gagyi és még sorolhatnám....zabája a memoriát meg lassu és érthetetlen a verélöpult ....és tiszta android az miat ami a start menübe van áruház tejesen android stilus ....nektek mi a véleményetek irjátok meg ha teccik akkor miért ha nemteccik akkor miért kiváncsi vagyok a véleményekre
2015. aug. 16. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csúnya,zabálja,memóriát,lassú,vezérlőpult,miatt,teljesen,stílus,tetszik
2015. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinézetével nem volt semmi baj, csak a bootidő miatt tértem vissza 8.1re(Nem mindegy, hogy 8s vagy 1m37s)
2015. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyebár ha lassabban bootol szegény rendszer az akkora hatalmas baj... ha úgyis csak bekapcsolod, és elindítod a gépet, és ott ülsz egy darabig előtte, miért nem bírod kivárni azt a másfél percet? :D


Másrészről nekem tetszik, mert egyáltalán nem tudom mi benne a csúnya, még egész jól testre szabhatónak is nevezhető, egyedül az ablak színe zavar, ez a natúr/fehér stílus. Modernebb, de ez várható volt. A Start menüs csempe és klasszikus vonal nekem nagyon átjön, átlátható, könnyebb kezelni, és az áruház meg... nem a kinézetével van bajom, hanem azzal, hogy kevés alkalmazás van, ami igazán használható, nagy része annak sem támogatja a magyar nyelvet, ami nekem nem baj, csak zavaró egy kicsit. A zabálja a memóriát pedig... a Windows 8/8.1-hez hasonlóan egész jó a memóriakezelése, nem úgy, mint a 7-nek.

2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem azért fizettem ki 20e forintot egy ssd-re hogy ugyanolyan lassú legyen mint egy hdd.
2015. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg van hova fejlodnie.Sok problemaba utkoznek az emberek.Fel kesz rendszer.

Majd ha lesz ra "szerviz pack" utana erdemesebb lesz megnezni.

2015. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szuprics Attila válasza:
-Olvass rá a többi cikkre is, félkész, erőltetett, tisztázatlan jövő,....én nem cserélném le az eredeti windows-omat most erre!!!
2015. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ami azt illeti próbáltam a win 8 tesztverzióját ami egész jó is volt gépigényileg is mert kipróbáltam egy régi gépen ami egy ddr 1 es 333mhz es ramal és csak 256mb ramom volt benne és egész jól működött is jobb volt mint az xp ...de a végleges 8 és a 8.1 már nekem nem nyerte el a tecésem és ugyan ez volt a win 10 el is a teszt verzió jó volt azt használtam élesbe legalább 2 hónapig csak kicsit zavart hogy nem magyar de úgy döntöttem visszatérek a win 7 re ...tegnap este bekaptam valami virust gondoltam kiprobálom az uj rencert mert a tesztverzio az bejött... este 10 orára kész is voltam fent a 10 es 10 ora 10 re már rá is jöttem hogy utálom de adtam még neki esélyt hogy megkedveljem de ma dél előtt eljutottam arra a pontra hogy nem sikerült belopóznia a szívembe inkább telepítettem vissza a 7 est ...és ezt is fogom használni amíg nem lesz jobb .....de egyik barátommal azt beszéltük hogy az xp t kellene úgy megcsinálni hogy ne csak 4 gigáig kezelje a ramot hanem amennyi van a gépbe azt mindet és a dx 11 ez is kezelje meg tovább is ha lesz ...akkor inkább az xp t használnám de így nekem a win 7 ami még megfelel
2015. aug. 16. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig a DirectX legújabb funkciója is csak 10-en lesz elérhető pl., de van műs újítás is, ami a többire Windowsra nem lesz kiadva, és a Windows 7 közel sem lesz már annyi ideig támogatva, mint volt az XP, talán hamarosan le is jár, és akkor a 7 is, akárcsak az XP már elavultabb és sebezhetőbb lesz. El akarja érni az MS, hogy minden gép, régi, új, otthoni, vállalati, minden Windows 10-et futtasson, és ha a többi rendszer támogatottságát megszüntetik, nem lesz más opció. Maximum áttérsz Linuxra, ha annyira nem fogod kedvelni a Windows 10-et.
2015. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*más
2015. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azé megszünni nem fog a 7es max nem lesz frissités hozzá ahogy most az.de nem is szoktam frissiteni ...de megszünni nem fog mert akinél ki van irva lemezre fel tudja telepiteni és hálozatra is ráál tehát lehet netezni csak frissités nem lesz
2015. aug. 16. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!