Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Windows...

Kinek mi a véleménye a Windows 10-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) az lenne a kérdésem hogy ki használja a winsows 10 et és kinek mi a véleménye? . gyorsabb jobb a Windows7 nél?

Másik kérdésem az lenne hogy olvastam olyat hogy a mi beleegyezésükel kiadhatják egy harmadik félnek az adatainkat ilyenekt ebbe mi az igazság???:) és ez windows 7 nél is benne van a leírása??:) köszönöm előre a válaszokat:)


2015. aug. 10. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd ha nem fagy meg hibaüzenet nélkül a telepítő, és fel tudom tenni, akkor majd mondok róla véleményt. :D

De az előzetesek alapján nekem nem jön be.

2015. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon jó :D
2015. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amikor frissítettem egy kicsit lassú volt, de már begyorsult :)

azt nem tudom kiadhatják e az adatainkat, mert szigorú szabályok szerint gyűjtenek információkat

nézd meg a dirtywindows cikkét, mert nem tudom belinkelni

2015. aug. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van okostelód vagy használod esetleg a Facebookot, akkor semmi újat nem kér tőled a w10. Am most béta tesztelik a kedves felhasználók, majd év vége felé éri meg váltani, esetleg egy sp1 után.
2015. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmegy,de nem nagy durranás.Nekem jobban bejön/bejött a 7.Lehet vissza is váltok,még várok.

Külsőre ocsmány szerintem (ikonok...főleg a fehér ablak keret,amire ugyan van téma de az meg búgós..),sok vele a hibák,mindenütt tele firkálták már vele a fórumokat is.. Én eddig max 2 bibivel találkoztam de ugye attól is függ ki mire használja a gépét.

2015. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!