Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom áthelyezni a...

Hogyan tudom áthelyezni a fájlokat a régi meghajtómról?

Figyelt kérdés
A régi meghajtóm behalt,már nem indul el a rendszer csak kék halált kap.Viszont van egy új meghajtóm,és arra szeretném lementeni a régi adatokat,a régi meghajtóról.A szervízben mondták hogy lehet,csak már nem tudom hogyan

2015. aug. 16. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a gép nem ismeri fel a belső portokon, akkor maximum külső meghajtóként lehet vele még próbálkozni.
2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háát...2 lehetőség van.

1.Megprobálod HDD Regenerator-ral ha szerencséd van akkor le tudod menteni az adatokak,ha meg nem akkor HDD végleg elküldi a HDD-t.Az okát már többen is kifejtették.

2.Megprobálod Linux Live CD-vel megnézni hátha az felismeri.Erre a célra a Lubuntu is megfelel.Ha ez sem ismeri fel lássd az első lehetőséget.

2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*HDD Regenerator végleg elküldi a HDD-t.
2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.Lehetőség: [link]
2015. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!