Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptopom...

Miért kapcsol ki a laptopom kijelzője?

Figyelt kérdés

Dell Inspiron 17R N7110 típusú laptopom van.

4 éves.


Probléma:


A probléma eddig csak akkor jelentkezett, amikor a World of tanks nevű játékkal játszottam. (Előfordul, hogy megy közben VLC, Chrome, TS.)


Szóval bemegyek csatába és közben egyszer csak kikapcsol a kijelző, nem fagy le a játék meg maga a windows, hanem csak a kijelző sötétedik be. Olyan is van, hogy nem elsötétül teljesen, hanem csak barna színre vált az egész.


A windows ezt szokta kiírni ha sikerül helyreállnia:


[link]



2015. aug. 25. 21:09
 1/4 anonim válasza:
szerintem monitor,vagy képillesztő program hibája lehetett
2015. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kép alapján én a driver-re gondoltam, de a legfrissebb van fenn, amióta kijött (6. hónap) és csak a múlt héten kezdett el szarakodni.


Nem tudom mit csináljak. Azon gondolkozom, hogy újra rakom az oprendszert.

2015. aug. 26. 16:16
 3/4 anonim válasza:
mutattad már meg szerelőnek?
2015. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lefényképeztem azt az üzenetet, amit a windows írt ki (ami a linkelt képen van) és azt mondta, hogy töröljem le a megjelenítőm driver-ét és használjam anélkül vagy a törlés után kattintsak a hardverváltozások keresésére és engedjem neki feltelepíteni azt amit talál magának.


Nem segített, mert a probléma megmaradt. Azóta felraktam a win10-et használtam 1-2 hétig és éppen ennek az üzenetnek a megírása előtt raktam most újra még egyszer a gépet, most 8.1-et raktam fel, ami a w10 előtt is volt csak most nem az Enterprise-t hanem a Pro-t.


Most még a driverek-kel és egyéb progikkal szórakozom egy kicsit és reménykedem benne, hogy már a múlté lesz a gondom.



Amúgy szerinted elképzelhető, hogy alapvetően a gép szellőző részének a nagy része tiszta ezért én nem érzem, hogy melegedési problémája lenne, de egy kis résznél közben meg mégis el van tömődve és ott megreked a hő, ezért levált az accelerator és ezért van a gond?

2015. szept. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!