Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit ér ez a laptop?

Mennyit ér ez a laptop?

Figyelt kérdés

Használt(1 éves) asus x550dp(a10 5750m, 8670m, 8gb, 1tb).

Azt szeretném kérdezni hogy így használtan, nagyon jó állapotban mennyiért tudnám meghirdetni?



2015. szept. 3. 19:24
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
65 kb. ha megvan es van ra 1ev gari m'eg akkor 75 ezer Forint
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
jó lenne tudni mennyi volt újonnan.a neten öreg laptopokat árulnak elég drágán,én azt mondom hogy 90-100-at megér.gondolom gari is van rajta.
2015. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
minden doboza töltő 1+1 év garancia van még rajta
2015. szept. 3. 19:57
 4/10 A kérdező kommentje:
újonnan volt 155e
2015. szept. 3. 19:57
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#2 pl. milyen oreg laptopokat? tipusuk nem mindegy egy premium kategorias teljesen mas mint egy alap laptop
2015. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szántóvető ***** válasza:
100%
pl több éve kifutott modelleket hirdetnek.a most kapható alap laptop jóval gyengébb procival ,feleennyi ram-mal és integrált vga-val jön ki,a kérdező gépe ezeknél sokkal jobb.
2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


145ezret ir utolso arnak es kb. mikor veheted utana nemsokara nem is arultak tobbet belole (oktober)


eleg realisnak tunik az arazasom a hardverei es a regi arahoz kepest

de ha anyira brutal ujallapotunak tartod 85ezerert is probalhatod

2015. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


fele anyi ram es hdd


120ezerert

2015. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 nem igazan ertem mire is irod ezt


ugy erted hogy ujakkal osszelehet vetni a hasznaltakat?


hasznaltan nagyon sokat vesztenek arukbol a hardnerek rovid ido alatt, arulni barmenyiert lehet, eladni mar kenesebert sikerulhet, es minel tovabb var felete (valakik fel evet vagy evet is...) annal kisebb osszegert tudja majd eladni mintha most eladna nagy vesztesegel de nem hatalmassal


persze meg lehet probalni egy nagyobb osszegel inditani de ha par hetig senki nem jelentkezik erdemes egy hasznaltnak megfelelo realis aron adni


a linkelt hardverapro s hirdetes arat nem tartom realisnak, de legalabb tudni hogy ez a tipus ezel a cpu es vga parossal enyiert is hirdetve van

2015. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szántóvető ***** válasza:

8-as erről van szó!amit linkeltél az használt laptop és 120-ra tartották.te 75-öt írtál az 1-es válaszban.

azt mondod hogy 1 év alatt 50%-ot veszít az árából?végül is lehet hogy így van,ezek szerint én nem vagyok képben.én nem adnám oda 1 év után féláron mikor jobb kiépítésű mint jónéhány belépőszintű modell amik a boltok polcain pihen.

2015. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!