Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovonal meddig tart a...

Lenovonal meddig tart a javítás ha beviszem a gépet garanciával? Ebben az esetben egyébként be lehet vinni?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot 1 hónapja Free Dossal, azóta egyszerűen nem tudok Windowst rakni rá.Felmenni felmegy de utána sorozatos kék halál gondja van. Próbáltam már ezer fele dolgot azóta hogy működjön de fel adtam. Küldjem márkaszervizbe vagy vigyem egy "sima" szervizbe hátha hamarabb kész lesz? Azt se akarom hogy hónapokat kelljen rá várni hogy történjen valami de sokat fizetni se akarok érte.
2015. szept. 15. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hivatalos szervíz, már csak azért is, mert nem lenne szabad ilyesmit csináljon! Volt kétféle g580-as lenovóm, most g500 van, és a céges gépem is g500 (csak az erősebb). Mindet telepítettem már, de egyik sem variált.
2015. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!