Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nyíregyházán hova érdemes...

Nyíregyházán hova érdemes vinni dekfekt javítás céljából a kerékpárt? Olyat ahol még az nap meg is csinálják!

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hosszútávon sok pénzt spórolhatnál, ha legalább ezt a pofon egyszerű mindennapos bringás műveletet megtanulnád magadnak orvosolni.
2015. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

na hát ezzel nem segítettél!! nő vagyok, nincs hozzá semmi eszközöm h megcsináljam

hidd el ha tudnám h kell gyakorlatban is megcsinálni nem kérdezném

2015. aug. 11. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk sose értettem. Nő vagy, és? Én férfi vagyok és mégis tudom használni a varrógépet, mert rászántam azt az erős negyed órát, hogy megtanuljam hogy kell.

Ebben az esetben elsősorban kerékpáros vagy, és szerintem az a minimum, hogyha útközben tüske áll a gumidba azt ki tudd javítani.

Itt az erős "szerszámkészlet" ami kell hozzá:

[link]


Amúgy meg tökmindegy hova viszed, az a kerékpárszerviz amelyik nem vállal el egy defektjavítást egy órás határidővel az rohadt lusta alkalmazottakat foglalkoztat.

2015. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kezdjük ott nem otthon vagyok, sem kulcsom amivel leszedném a kereket, se pumpám és nem hinném h videó alapján megtudnám csinálni elsőre tök egyedül segítség nélkül! mia a fas z ért kell egyből támadni?

attól h biciklivel közlekedek a városban még nem jelenti azt h tudok biciklit szerelni

a kocsit is kis millión vezetik még sem tudja mindenki javítani!

2015. aug. 11. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
de nem is kell kocsit javítani annyiszor, mint bringán defektet.
2015. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
8 éve járok keróval ez a második defektem ennyi idő alatt
2015. aug. 11. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Én is szánalmasnak tartom az ilyet, nő vagyok és tudok gumit javítani, cserélni, váltót beállítani, mindez összesen fél óra volt megtanulni videóból. hiszen csak meg kell nézni és azt csinálni amit ott csinálnak, erre egy gyerek is képes.

Megvenni a hozzávalókat meg gyorsabb mint elvinni szerelőhöz és javíttatni.


Mindegy, de egyébként kerékpár szerelőhöz kell vinni, amit szintén megtalálhattál volna magad ha beírod a googleba... tök mindegy melyikhez viszed, amelyik hozzád közelebb van.


Ilyen életképtelennek lenni szerintem már bűn.

[link]

2015. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én is megtaláltam a szervizeket

bírom, h nem nyíregyháziak válaszolnak! azt várná erre a kérdésre az ember h írják xy kerékpár bolt szerviz jó, korrektek nem csapják be az embert,

ha érdemi válaszra nem futja ne írj

nem mindenki ért hozzá vagy tudja megcsinálni,

nem minden nő tud főzni, varrni stb

ahogy nem minden férfi tud szerelni,de lehet h tud főzni

féket cserélni én is tudok biciklin!!

2015. aug. 11. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi későn olvasom de a probléma megoldódott viszont mekkora paraszt emberek vannak itt.."gyakori kérdések és VÁLASZOK"..nem kioktató és kritizáló oldal. Ahelyett hogy legalább leírtátok volna hogy hol van még nekiálltok feljebb hogy mi az hogy nem tud kerékpárgumit foltozni..10 mp alatt le lehet írni hogy hol van ..Érthetetlen milyen emberek vannak itt..a nevükbe is bocsánatot kérek kedves kérdező! :)
2015. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

megoldottam persze, és mivel régi volt már minden és ideje volt a cserének belső külső csere volt

hozzáteszem keréknél nem mindegy h van visszatéve volt már olyan ismerősöm aki rosszul tett vissza magának foltozás után és utána a balesetin kötött ki

köszönöm inkább kifizetem azt az 500 ft a szerelőnek de jól legyen megcsinálva

ha itthon vagyok van aki megtudja csinálni megvan hozzá minden felszerelés

2015. aug. 14. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!