Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Volt már...

Mi a véleményetek? Volt már valakivel ilyen? Windows frissítés 18 óra!

Figyelt kérdés

Este 9kor elkezdett frissíteni, és másnap délután fejezte be 14 órakor.158 frissítést telepített, reggel volt 133-nál.Ez összesen 18 óra!!!

Durva nem?windows 7, frissen telepítve, egy viszonylag jó géppel! (dual core proci,2,70 ghz)



2015. szept. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a dirtywindowsosba bele vannak integrálva a frissítések, jobban jártál volna vele
2015. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire hosszú azért nem, de nagyon sokáig tart a win7 frissítése. Van nekem is egy frissítésekkel integrált telepítőm, azzal gyorsabb. Viszont nem én csináltam, így mindig kérdés, vajon minden ok abban a telepítőben? A net sebességétől is függ azért.
2015. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Frissítéseket tiltani, probléma megszűnik! :-)
2015. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a netünk jó, 3,5 mb-vel tölt a torrent, most is 133 frissítést akar, de amikor elkezdte volna gyors kinyomtam , és most ugy csinalom, hogy frissites nelkul nyomom ki a gepet, de azt majd avlamelyik reggel elinditom :DD
2015. szept. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!