Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt vagyok...

NiKkNikotin kérdése:

Laptop vásárlás előtt vagyok és két gép között nem tudok dönteni. Szeretnék rajta játszani is olyanokkal mint pl SimCity vagy Minecraft. Melyik gép lenne az ideálisabb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. szept. 27. 16:20
 1/2 Szamosii válasza:

Az Asus szerintem kicsit erősebb, több tárhelye van és gyorsabb. A Lenovo is jó, és olcsóbb is, de az Asus kicsivel jobb :) (Sajnos mind a két gépen kicsit laggolna a Minecraft, a SimCity is akadozhat talán)


Ismerősöm vett AMD processzoros gépet, de elvileg nagyon gyorsan gallyra ment az aksi meg még pár dolog. Ha esetleg körbenéznél Intel Core i3-mas(Kb. ugyan ennyibe fájna neked, mint ezeknek a gépeknek az ára) gépek terén, szerintem jobban járnál :)

2015. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b4r4thg ***** válasza:
Ha ebből a kettőből lehet választani, akkor Asus. Ha más is szóba jöhet, akkor inkább Inteles.
2015. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!