Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy mkv-t nem...

Miért lehet az hogy mkv-t nem lehet át konvertálni?

Figyelt kérdés

Próbáltam format factory-val és Xilisoft-tal de egyiknek se sikerült át konvertálnia. Több féle formátumra is próbáltam át konvertálni de semelyiket se engedte.

Ncore-ról töltöttem le a filmet és már másik filmekkel is volt ilyen gond.



2015. szept. 29. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Avi-ba szeretnéd konvertálni? Xvid kodek telepítve van? Azt adod meg? XmediaRecode pl még jó, de FormatFactory is jó.
2015. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az is jó csak azért kell hogy a tv lejátsza.

Külön nem telepítettem ha valamelyik program nem rakta fel akkor szerintem nincs.

-

2015. szept. 29. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Konvertáld DVd-videoba az mkv-kat, az a legegyszerűbb, azt minden lejátszó viszi, nem kell a beállításokkal bajlódni. ConvertXtoDvd fizetős, de nagyon jó konvertáló, gyors.
2015. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!