Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri frissíteni Windows 10-re?

Megéri frissíteni Windows 10-re?

Figyelt kérdés

Magyarul elérhető?

Minden fut rajta rendesen vagy még lehetnek kompatibilitási problémák?



2015. okt. 9. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Frissíteni nem éri meg, mert instabil rendszert kaphatsz . Teljes újratelepítés viszont megéri.

Igen, magyar.

2015. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:

Kompatibilitás attól is függhet miról frissítesz.

Egyik ismerős régebbi nyomtatója Win10 alatt már nem akart működni (Win7-ig támogatott hivatalosan), egy másik ismerősé meg gond nélkül.

Ha nem jön be egy hónapon belül visszaállítható, bár így is lehetnek apróbb mellékhatások.

2015. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen megéri. Én sima frissítéssel csináltam több, mint 1 hónapja, de semmilyen instabilitást nem tapasztaltam.
2015. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltételes módban beszéltem !! :)
2015. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ohh. Csak az a baj, hogy egy csomóan beszélnek így feltételes módban a win10-ről, pedig több törődést érdemelne (a rendszer). És most nem rád gondoltam. A win10-et az ájfonisták, a win xp/7 fanatikusok, a mac júzerek nem veszik komolyan. És sajna ezekből kicsit túl sok van... :I
2015. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha minden drivered kompatibilis vele, akkor igen.


Én a napokban váltottam, tiszta telepítéssel. Idáig nem tapasztaltam problémákat szoftverek, játékok működésével kapcsolatban, minden szuper. A Windows 7-ről/8.1-ről való frissítésről nem tudok nyilatkozni, bár tény, hogy többen élnek különféle panaszokkal, akik így váltottak 10-re.


Az egyedüli negatívum talán az automatikus frissítések válogatás nélküli települése. Csak értesít, hogy telepített mindent. Szívesen venném, ha a Microsoft a jövőben ezt kiküszöbölné vagy legalábbis visszafogná.

2015. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 medkill007 válasza:

Szerintem simán megéri most frissítettem be 3 napja Win 7-ről és szuper pl.: a GTA 5-öt +10 FPS külömbség van vagy kevesebb helyet is foglal és a gyors elérés egyszerű ez elején amm szar mindent beállítani amit akarsz de utána jó lesz én nem is értem mért hittem másoknak mivel azok is azt mondták hogy szar buggos de kíváncsi voltam és megérte és ha nem tetszik akkor is lehet visszaállítást csinálni de én inkább ki töröltem a Win 7-et

tehát én ajánlom és ne hallgass szerintem másnak csak magadnak :D

2015. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!