Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire valós a Kairos féle...

Jegas kérdése:

Mennyire valós a Kairos féle tárhely bérbeadás?

Figyelt kérdés
Érdekelne kinek mi a tapasztalata a Kairos féle tárhelybérbeadással.320gb-ért bapi majdnem 20dollárt fizetnek.Ez csábítóan hangzik de biztos van valami hátul ütője.

2015. okt. 14. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
a regsiztrálásért neked kell perkálni , innentől nekem lehúzás-gyanús
2015. okt. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Szívesen elmondom a tapasztalataimat,egy hónapja vagyok a rendszerben,elég sok az infóm.Kérdezz privátban.
2015. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

csábító :D az a hátulütője, hogy mindenért fizetned kell, csomagonként. a legkisebb csomag 37ezer Ft-os belépési díjat jelent...ezzel csak 15 GB-ot adhatsz bérbe és kapsz havi 7150-et.


ha te 320 gigát akarsz bérbeadni, akkor kapaszkodj meg, 791ezer Ft-ot kéne kiperkálni a platinum csomagért...:D ez a hátulütője...:D

2015. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Fél év után biztosan állíthatom, hogy biztonságos és nagyon nyereséges üzlet.
2016. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Az milyen már, hogy elméletileg én adok bérbe és nekem kell fizetnem? :) Lehet, hogy én is kapok pénzt, de gyakorlatilag azt, amit már előzőleg befizettem és azt is csak részletekben. Szóval rengeteg hónap múlva kapom vissza azt a pénzt teljesen, amit már befizettem és akkor sincsen még semmi nyereséged belőle :) Ki a tökömnek éri ez meg? :D
2016. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Látszik, hogy félinformációk alapján mondasz véleményt.

Már ne is haragudj, de neked egy év alatt 150%-os kamat az kevés, az rossz üzlet?

Kérlek, mondj jobbat és áttérek arra.

2016. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attó függ, mekkora összeg az
2016. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem a kérdést. Akkora összegnek kapod a 150%-os kamatát, amekkora csomagot veszel. 37 500, 175 000, 445 000, 780 000 Ft, Te döntöd el.
2016. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 networkerin válasza:

MLM-nek ÁLCÁZOTT PIRAMIS JÁTÉK!!! Már a neve is jó! Kairos->Kairó->-Egyiptom? Talán piramisok? :D

ÓVAKODJ ATTÓL, ha:

1. ÓRISÁI PÉNZEKET kell befizetned az elején

2. ÚGY ajánl MEGGAZDAGODÁST, hogy semmit se kell érte tenned, hátradőlsz és dől alé???!!! Na ne már emberek!

3. Melyik nagy cég fizetne azért, hogy magánszemélyek tárhelyét vegyék igénybe szoftverparkok helyett?


Itt nincsen valós termék, mint az MLM rendszerben. A tárhelyszolgáltatásod, csak egy nagy nagy álca... ha valóban használná bárki is a tárhelyed, akkor az látható lenne, de pingelésen kívül semmi nem történik.


Azt még azért tegyük hozzá, hogy biztos vagyok abban, hogy az elején amíg van annyi "szerencsevadász hiszékeny ember", aki beszáll az százezreivel, akár a millióival, addig lesz pénz amiből kifizessék őket, de ez ahogy csökken úgy dől be az egész!!!


Az elején hitetőnek tűnt, a koncepció és az ötlet sem rossz, csak már, hogy nem valóságos csak egy álca, hogy legyen valamire fogni, hogy van mögötte termék! Jah, de nincs! :D Még egy érdekesség... Nissan és a Bosch cég is cáfolja, hogy bármilyen kapcsolatba állnának a Kairossal! Szerintem ez is mindent elmond...


SZÁLLJ KI AMÍG CSAK TUDSZ! MENEKÜLJ!!!

2016. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÓRISÁSI!!! Haha

Igen színvonalas hozzászólás.

2016. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!