Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze lehet e kötni a számítóg...

Össze lehet e kötni a számítógépet a videólejátszóval?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi van e olyan kábel amivel ezt meglehet oldani?
2010. márc. 18. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Össze:

Az általam ismert mód ,hogy veszel egy tvtunert, vagy videorögzítő kártyát. Ezeket s-video,rca , rca->jack kábelekkel általában össze lehet kötni. Nekem tv kártya composite (RCA) bemenetére van dugva a beltéri, egy scart->rca kábellel. Ha fel akarsz venni, két mód van.

Tömötítve veszel fel, akkor vagy gyors gép kell,vagy drága kártya. Ha nem tömörítve,akkor meg sok helyet foglal,de ekkor később még összetömörítheted.

2010. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omadjoe ***** válasza:
igen lehet. én egy ASUS V3000 AGP 4Mb-os videokarival, és egy goldstar (LG elődje) videoval csináltam. erre egy speciális kábelt csináltattam, és használtam. haver elektromüszerész, és ö csinálta a specko kábelt. most a kábel egy fényképész ismimnél van, mert ő használja, pedig lefényképeztem volna neked, h. hogyan van megcsinálva. de az elöre elkészitett kábelekböl is össze lehet legozni a kivánt kábelt. kell egy scart kábel aminek cserélhetőek a végei. + egy olyan kábel, melynek egyik vége 3,5-es jack dugo van, a másik oldalon 2 db RC dugo. Utolso kábel a hangkari, és a scart RC dugoihoz kell. és láss csodát müködik. az épitett kábelem a jelet oda-vissza tudta adni, annélkül, hogy dugdozni kellett volna a ki-, v. bejövö oldal bármelyik csatiját.
2010. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettetek :))
2010. márc. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!