Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A macska végig ment /tudom,...

A macska végig ment /tudom, nem oda való / a laptopon és a képernyő "összement, jobb és bal oldalon kb.1,5 - 1.5 cm-t. Nem találom hogy tudnám visszaállítani? Az ikonokat sikerült visszaállítottam .

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval átállítódott a felbontás?


Rakd rá megint a macskát...

2015. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újraindítás?
2015. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, gondoltam rá, hogy visszateszem rá a macskát, hátha visszaállítja valahogy. :) A felbontást visszaállítottam a nekem normál méretre. Maga a kép ment össze széltében. A laptop képernyőjén mindkét oldalon 1.5 cm fekete sáv van. Úgy mint pl. a tv-n összemegy a kép , alul felül fekete sáv. Csak nekem oldalt van.

Az újraindítás semmit nem segített. :(

2015. nov. 16. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb klikk:

Képernyőfelbontás

Tájolást próbáltad már?

2015. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tájolás sem segít sajnos :( Azért köszi .:)
2015. nov. 18. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem magában a "monitor" részében lett valami átállítva valahogy... de nem tudom laptopoknál ez hogy működik.
2015. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm :)
2015. nov. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!