Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Autós játékokba működne a...

Autós játékokba működne a kuplung-fék-gáz és a sebességváltás 6 fokozatig?

Figyelt kérdés

Volt olyan kórmány szettem amibe csak gáz meg fék volt.

Az a kérdés hogy ha kuplungosat vennék, akkor működne redesen? Csak azzal tudnák sebességet tenni? Direkt olyat veszek amivel manuálisan tudom rakni a sebességeket mint egy autóban.

GTA V ben lehet ez? Válthatok akkor kedvemre mikor akarok? Kórmányváltósat nem használnám mert nincs olyan feelingje.

És pl. ha veszek hozzá Joystickot, és ha büllök egy reoülőbe, akkor azzal tudom irányítani? Ugyan ez a helyzet a Battlefieldeknél és a többinél is?

De most inkább a kuplungra lennék kiváncsi



2015. nov. 20. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
ilyen 100.000 forintos kórmányra gondolok
2015. nov. 20. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan játékoknál tudnád ezt a lehetőséget használni amik támogatják. Gondolok itt olyanra hogy Rfactor, Euro Truck Simulator meg a többi hasonló amik tényleg autós játékok, mert a gta meg a battlefield az nem éppen az.
2015. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de működne GTA-ban is meg Battlefieldben is ugye? A GTA SA ba még az embert is lehetett kórmánnyal irányitani, meg az Assassin's Creedbe is
2015. nov. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!