Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése (frissíté...

Windows 7 telepítése (frissítése) windows futtatása közben? Ez hogy?

Figyelt kérdés

Tehát most úgy telepítem hogy simán ISO file-ra nyomva kezdte el telepíteni, miközben fut a windows... és így megy is a frissítés már majd 20%on

de ez így lehetséges? nem lesz ebből gondja?

nem is akartam formázni csak egy frissíő telepítést hátha kicsit gyorsul a windows, de engem így meglep hogy nem csak bootolás közben lehet, hanem simán, windows futása közben is lehet


2015. nov. 25. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Újraindítja a géped ne aggódj, csak a telepítés első fázisa ilyenkor nem a RAM-ban hanem a HDD-n tárolódik el...miután az első fázis megvan, beállítottad a cuccost a telepítő újraindítja a gépet a megfelelő konfigurációval, hogy működjön :P Hátránya, hogy nem lehet ebben az esetben letörölni a merevlemezt, mivel a telepítési információk is közvetlenül azon a partíción vannak amire ráadásul telepítesz is :)
2015. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!