Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 6s vagy Microsoft...

Iphone 6s vagy Microsoft Lumia 950?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiam karácsonyra egy új mobilt kér, nagyon szeretné az Iphonet, de én inkább a Microsoft Lumiára szavaznám rá. Volt már neki Nokia Lumiája, de sajnos az akkor wp 8.1 nem tetszett neki, így most megérné az új szoftveres Lumia, vagy legyen az Iphone? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

#szavazás #iPhone 6 #Iphone 6s vagy Microsoft Lumia 950?
2015. dec. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt már mindenféle telefonom, nekem az iPhone jött be a legjobban. Szerintem az a legkönnyebben kezelhető. Android még csak-csak, de a Windowsos Nokiától az agyam eldobtam, annyira logikátlan.
2015. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 8.1 nem tetszett neki, akkor a 10 sem fog. Meg hát ha egyszer iphone-t szeretne akkor vegyél neki azt.
2015. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretne, de nem vagyok benne biztos, hogy jó választás lenne, ezért is kérdeztem meg hogy melyik is lenne jobb. Tuti telefont szeretnék neki venni, hogy utána ne legyen az hogy: nem tetszik, nem jó, lassul, stb..
2015. dec. 3. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van pénz akkor vegyél iPhone-t. Nekem volt WP-m (Lumia 735) és van egy iPhone 6-om is.

Az alkalmazások hiánya miatt nem vennék újra WP-t. Olyan szinten állnak a számomra meghatározó alkalmazások, mintha 2 évet visszalépnék az időbe.

2015. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És megéri egy iphone 6s 16 GB-t? Azt olvastam hogy nem nagyon..
2015. dec. 4. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 16 giga NAGYON kevés, mindenféleképpen 64GB. Ha az már túl van a kereten akkor sima iPhone 6 64GB.
2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm.. Elég drága cucc. Kár hogy a lumia nem jó, pedig szívem szerint azt vennék.
2015. dec. 5. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívem szerint én sem költenék 300 ezret egy telefonra, de az a fránya iPhone sajnos megéri. Nem jaszkarizásra, hanem napi használatra is.
2015. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelmű, hogy te vagy a gyerek. :D Egy szülő sem ír így. Miért nem tudod egyes szám első személyben feltenni a kérdést?!


És, hogy ne csak offoljak: i6s

2015. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!