Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok olcsó laptop szervízt...

Anneee25 kérdése:

Tudnátok olcsó laptop szervízt ajánlani? Ahol a törött kijelző cseréje kevesebb, mint 30 000 Ft?

Figyelt kérdés

Egy veszélyeztetett terhességből fakadóan munkanélküli kismama vagyok.

Eltört a Lenovo g585 laptopom kijelzője.

Nézegettem az interneten, de mindenhol kb. 30.000 Ft lenne a csere:(

Nem értek az alternatív megoldásokhoz, de engem érdekelne olyan megoldás is, hogy használt kijelzőt vennék (de hol lehet ilyet szerezni?).

Aki ért ehhez a dologhoz, szívesen várom az ötletét.

Köszi.



2015. dec. 4. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azért 30e forint a csere, mert ebből 25000 a hozzáértés, 3000 a munkabér és 2000 forint a kijelző értéke, hanem azért, mert ebből 20e maga a panel. Amit még megtehetsz, az az, hogy veszel egy olcsó monitort 10-12e forintért, aztán azt használod kijelzőnek.
2015. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15-ert rendelhetsz ebayrol, de egy honap amig megjon es elofordulhat hogy rossz/nem jo a vezerlohoz. (Vezerlo is 15 korul megy)


Ezutan ripityara kell szedni a gepet, majd kicserelni es osszerakni. Hozzaertes nelkul 3-5 orara tippelek, de idonkent 2 emberes munka.

2015. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy jössz ki a legolcsóbban, ha ebayről megrendeled a kijelzőt, és beszereled magad.


Maga a kijelző gyári értéke $75, szóval nem fogod olcsóbban megúszni. ( plusz az adóhivatal vámkezelést és áfát fog felszámítani, mert $20 vásárlási értéket bőven meghaladtad.)


Szóval ha annyira kell neked, akkor mindenképp szervizzel intézném, még mindig így a legolcsóbb.

2015. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!