Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Star wars Rebels vs. The...

Star wars Rebels vs. The Clone Wars? 1. a SW Rebels animációja szép-e? 2. Hera Syndulla szép-e?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal jobb, mint a TCW animációja, bár sztem ez alapelvárás a mai korban(mondjuk sztem már a TCW is egész szép volt).


[link]


A második kérdés tudom kicsit fura(mivel csak animáció), de sztem nagyon jó munkát végeztek Hérával, mert véleményem szerint nagyon szépre sikerült!


[link]


Ti mit gondoltok???



2015. dec. 6. 05:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek szép az animációja de a rebels-ben túl baba arcúak a karakterek, nekem legalább is. A clone wars sokkal jobban tetszett, igazi harcosokhoz illő karakterek voltak. A rebels túl gyerekes az animációt illetően, meg a történet se túl nagy szám.
2015. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebből az álláspontból azt kell mondjam nagyrészt egyet értek!
2015. dec. 6. 19:59
 3/3 Emily válasza:
Nekem is jobban tetszik a TWC animációja - különösen már a 7. Évadé - , de természetesen Rebelsé sem rossz.:)
2023. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!