Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? Macbook...

Melyik éri meg jobban? Macbook vagy egy gyengébb Windows laptop átlag felhasználásra?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy átlag felhasználásra, (tehát nem munkára lenne használva) melyik számítógép érné meg jobban? Nagyon sokat olvastam az ügy érdekében, és tudom hogy a Macbook erősebb,jobb gép mint amit én ki néztem magamnak(HP ProBook 430)és persze drágább is, az érdekelne, hogy meg ér e plusz 100ezer forintot a mac. Jobb e annyival, hogy észlelhető legyen a különbség csupán a böngészés,film,zeneletöltés,e-mail és alap dolgok használatánál.Érdekelne még hogy a programok és fájlok(pl zene,film,mappák) kezelése mennyivel másabb vagy esetleg korlátozottabb e? És persze fontos szempont a hordozhatóság tehát az aksi kérdés is.

Válaszokat előre is köszönöm!!



2015. dec. 6. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Átlag felhasználásra egyértelműen a Windows laptop jobban megéri.
2015. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a tartósságot is számításba vesszük, illetve azt, hogy mennyire tartja az árát (cserekor eladásnál mennyit kapsz érte), akkor azért nem ilyen egyértelmű.


A Macbook valóban drágább, és nem is éri meg minden modell a felárat, de amelyik igen ott nem csak egy alma legót kapsz a plusz pénzért.

2015. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!