Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek feliratkozóka...

Hogyan szerezzek feliratkozókat YouTube -on?

Figyelt kérdés

Beismerem 10 éves vagyok.

Indítottam egy YouTube csatornát Minecraft ozásra.

Ugye 4. osztályban már zajlanak a feliratkozó háborúk,

Nem akarok a videóimban beszélni , mert ciki lenne leülni kamerával és mikrofonnal a géphez , vagy az Xbox One -om hoz úgy hogy anyám közben beszél, vagy alszik.

Nem is mernék megszólalni, félénk vagyok, ezért szerintetek hogy szerezzek feliratkozókat , hogy ne nevessenek ki?

( Légyszíves csak értelmes választ írjatok! )



2015. dec. 12. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Lehet van egy ízlésficamos korosztály akinek a giccstől áll fel, de nem érdemes erre építeni, mert majd kinövik. Ha szélesebb a célközönség akkor nem ez lesz az elsődleges szempont....

Persze az effekteknek is megvan a maga helye, hiszen (vegyünk alapul egy nagy filmet, pl: Bosszúállók, ami egy CGI orgia) tehát nem arról van szó, hogy ez rossz, hanem rosszul használják. A játékvideók esetében semmi pluszt nem tesz hozzá a sok giccs a videó értékéhez.

2015. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
RIP
2015. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
in pepperonis
2015. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Foxy The Pirate Fox válasza:

Sajnos így nem fogsz...

Ahhoz, hogy play buttont kapjál, 100 000 feliratkozódnak kell lenni, amit ilyen személyiséggel és minecrafttal nem igazán fogsz szerezni :( Osztálytársam alig beszél a videóiban, 3mm es a facecam és szar minőségűek a videói és van úgy 60 subja, úgyhogy egy 100 feliratkozóra van esélyed. Nekem jelen pillanatban 20. Szívesen feliratkozok rád, ha te is rám. Ha csak ez boldogít... privi

2016. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!