Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot érdemes akku nélkül...

Laptopot érdemes akku nélkül használni hálózatról, ha csak itthon van használva?

Figyelt kérdés

Nyilván az akku élettartamának növelése miatt kérdem.

Szinte csak itthon van használva, így feleslegesnek tartom, hogy napi 6-8 órát csak azért menjen az akku, hogy az asztalon van a gép, így feltöltöttem és kivettem belőle.

Most csak hálózatról megy, ha meg kell az akku akkor berakom 2 másodperc alatt, és ennyi.

Érdemes így használni?



2015. dec. 15. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen, féléve így csinálom a laptoppal és nm látom baját
2015. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdemes hetente 1-2x lemeríteni 40-60%-ra majd újra feltölteni, mert különben az állástól is tönkremegy. Egyébként, meg ha nem használod, vedd ki inkább.
2015. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai akkukat egyátalán nem szükséges kivenni a gépből. A gépben és az aksiban lévő elekronika megfelelően gondoskodik róla, hogy az állandó hálózatról való használat se legyen káros az akkura. Attól nem lesz rövidebb az élettartama ha benne hagyod, viszont egy áramszünetnél nagyon jól jön.
2015. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!