Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi MSN fiókomat hogyan...

Régi MSN fiókomat hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt mint sokaknak, nekem is volt MSN-em, de mivel felváltotta a facebook és hasonlók, nem lett rá szükség. Azt hittem maga a Messenger program is megszűnt már régen, de most láttam, hogy még mindig vannak újabb verziói, le is töltöttem, de nem tudok bejelentkezni a régi e-mail címemmel és jelszavammal. (Pedig a sok év alatt ezek nem változtak). Mit tudnék tenni?

2015. dec. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az MSN megszűnt. Van egy külön verzió Kínában, ami csak ott működik, talán arról láttál valamit (nem sokra mész vele), vagy kevered valami más messenger programmal.


Maga a fiók persze létezik, hiszen csak egy hotmail fiók, amivel a mai napig be tudsz jelentkezni, akár az MSN-t felváltó Skype-ba is.

2015. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

MSN helyett lett Skype...

(A Microsoft döntése értelmében a program Kínát kivéve világszerte leállt 2013. április 8-án, helyét az immár Microsoft-fiókok kezelésére is képes Skype vette át. A Microsoft 2014. október 31-én Kínában is végleg leállítja a szolgáltatást.)

2015. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az, hogy a fiókom még létezik mit jelent pontosan? Valahol esetleg megvannak még és meg tudom nézni a régi beszélgetéseimet is?
2015. dec. 16. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod a beszélgetéseidet megnézni, hancsak nincs géped, amin annak idején futott, és azon lementve. (Dokumentumok/beérkezett fájlok alatt.)


Itt csak arról van szó, hogy az egy hotmail fiók, amivel beléphetsz a hotmail.com/outlook.com oldalon, elérheted az email fiókot, vagy használhatod újabb szolgáltatásokkal, mint a Skype. Ugyanúgy gondolj rá, mint egy gmail fiókra, amivel tudsz youtube, google+ satöbbi szolgáltatásokat elérni, de alapvetően mégis egy email fiókról van szó. Az MSN esetén se volt másképp.

2015. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!