Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le állandóan a gépem?

Miért fagy le állandóan a gépem?

Figyelt kérdés
Config: ASUS P5KC alaplap, Intel Core2 duo 8400, GeForce 8800gt VGA, 2GB DDR3 RAM. A gép 2 hónapos és azóta lefagy és kékhalált ad rendszeresen. Néztem az eseménynaplót de semmilyen hibaüzenet nem található a lefagyáskor. Légyszi segísetek!
2008. szept. 15. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, én legelőször is vírusra gyanakodnék, lehet, hogy már a telepítéskor felment valamivel.

Át kell nézetni legalább 2 jobb víruskergetővel, a NOD32 és az Avast jó és ingyenes.

2008. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztem windows reinstall nem ártana
2008. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Ezt én úgy nevezem, hogy "Bill Gates Bosszúja"!

Én ilyenkor ha más lehetőség nincs, akkor elmentem a fontos adataimat, leformázom a merevlemezt (amin a Windows van) és az egészet újra telepítem. Nem árt ha a telepítés után az első program amit feltelepítesz, az valamilyen folyamatosan (de NET-ezéskor mindenképpen)

működő kémprogram írtó szoftver!

Remélem segítettem!

Üdv!

2008. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem regaszkodsz a Windowshoz, ott a Solaris és a Linux. Kb. több mint feleannyi hibát produkálnak. Ja, és 5X olyan gyors.
2008. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 7-szer újratelepítettem 2 hónap alatt, és ugyanazok a tünetek. Játék vagy egy komolyabb program használata alatt kiakad a hangkártya, elszáll a kép és lefagy. Ez néha kékhalál kíséretében.
2008. szept. 19. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:

BSOD (Blue Screen of Death, kékhalál) ezer dolog miatt lehet. Formázd le a merevlemezed. Keress egy másik windows telepítő cdt, mert lehet azzal van probléma. Windows telepítés után driverekből letölteni a legújabbakat. Ez valószínűleg megoldja.


Ha nem akkor nagyobb a baj, mert a gyanú a hardveredre terelődik.

Lehetséges hogy hardver-inkompatibilitás az oka, lehetséges hogy valamelyik hardvered hibás, de erre csak azután gondolj hogy feltelepítetted a legújabb drivereket és directxet, satöbbit.

2008. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!