Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? (olcsón) (több információ lent)

Figyelt kérdés

Diák munkával igen nagyok a pénzügyi határok , a laptop 110 ezer ft allat szeretném megúszni. Filmezni, böngészni használnám meg a Word of thanks menjen rajta minimum. Integrált vidokártya mellet vagyok, mert a dedikált nagy hővel jár és a gép élletartalmát jelentösen csökenti (nem kizárt, ha valaki megcáfolja, vagy nagyon megéri)

Azért nem várok csodát később böviteném a memóriát 8gb ra vagy mégtöbbre.



2015. dec. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"Integrált vidokártya mellet vagyok, mert a dedikált nagy hővel jár és a gép élletartalmát jelentösen csökenti"


Ha jó a hűtés, akkor nem. 110 alatt nem nagyon fogsz olyat találni, amihez dedikált van. Windows legyen-e hozzá? RAMot lehet bővíteni, de ha gyenge a proci akkor a sok RAM nem sokat fog számítani. Márpedig ez az árkategória, vagy alatta nem arról híres, hogy erős procikat raknának bele. De ha WoTozni szeretnél, én lehet mégis azt mondom, hogy egy dedikált nem lenne rossz azért.


Például:

[link]

2015. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyolo ***** válasza:

Én az első kettő egyikét venném ebben az árban.


[link]

2015. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kkösszi a válaszokat, várok még válaszokat.

Nemkel rá gyárilag Windows,se optikai meghajtó ha az olvsobb meg a képernyő is lehet kissebbis ha olcsobb.

2015. dec. 28. 06:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és az Intel hd 5500 ebben az árkategoriában megfelene?
2015. dec. 28. 06:31
 5/5 csupmi válasza:
2015. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!