Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme a Windows 10 nek...

Van értelme a Windows 10 nek Gamerek számára?

Figyelt kérdés

Olvasgattam hogy nem minden játék fut.

A Windows 10 a beleeggyezésünk nélkül frissitgeti magát, meg az adataimat megszerzi.

Windows 7 et használok Home Premiuomt.

Most akarok építeni gamer PC-t. Az volna a kérdés:

inkább vegyek W7 Ultimate-t bele, vagy Windows 10?

Nem szeretném használni a W10 et ha nem muszaj.

4-5 év mulva a játékok fognak futni W7 en szerintetek? Vagy kénytelen leszek frissíteni?



2016. jan. 3. 15:40
1 2
 1/12 petykogergo válasza:
31%
A W10-nek csak akkor van sok értelme, ha sokat akarsz rajta videózni, de ha szar a videókártyád, akkor annyi a w10-nek és a w7 inkább a megszokottabb mindenki tudja mi hol van cucc, így inkább a w7-est ajánlanám!
2016. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok, minden hülyeséget benyeltél a Win10-zel kapcsolatban.

Mivel a DirectX12-t csak a Windows 10 támogatja, így záros határidőn belül kénytelen leszel váltani rá.

Ja, és ha operációs rendszert veszel, akkor ne pazarold a pénzed Ultimate verzióra, jó neked a Home Premium is.

G.

2016. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem lesz DirectX 12? Win7 re nem lesz, és amire kell azt nem fogom tudni játszani?

A videókártyáról ne beszéljünk, most emlitettem hogy Gamer PC. tehát nem használt gépet fogok venni 5 éveset

2016. jan. 3. 15:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Melyik játék nem fut win 10-en?

A win7 is ugyanúgy kémkedik utánad, ebbe sajnos bele kell törődni, csak éppen ott nem verték nagy dobra. A frissítéses dologgal mi a baj? A pénzemért én elvárom, hogy folyamatosan jobb és biztonságosabb rendszert kapjak, de ha vannak kompatibilitással vagy stabilitással kapcsolatos félelmeim, akkor pedig max elhalasztom frissítést, míg meg nem oldják a dolgot. Ha neked perpill megfelel a win 7, hajrá. Ultimate-et én már nem is látok sehol, de még a pro is 55 ezer körül van, ha neked megér ennyit egy lassan 7 éves rendszer, oké. Ennyiért van win 10 enterprise, ahol aztán végképp személyre szabhatod a frissítések telepítését.

2016. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha uldozesi manias vagy akkor ne is vegyel szamitogepet.
2016. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Win7 re nem lesz, és amire kell azt nem fogom tudni játszani?"

Pontosan.

G.

2016. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Tehát ha hosszútávra tervezek akkor igy is ugy is muszaj Win10? Mert annak tényleg nem volna értelme hogy megveszem a 7 est, és 1 év mulva frissítek mert nem tudok játszani mert nem támogatja a DX12-őt.

És ez a személyes adatokhoz való hozzáférése a Windowsnak, ez hogy van? Facebookomra meg emmail címembre beletudnak menni vagy mi?

És olyat is olvastam hogy automatikusan törli a torrentes játékokat, vagy torrentes programokat.

Minden programot, virusirtót, skypet, játékot meg kell venni különben törli, ezt olvastam. Oda ne rohanjak de mi az hogy törli? Mi köze hozzá hogy az én gépembe mi van, hogy csinálhat ilyet? Win 7 en ilyen nincs, nekem ez teljesen uj. Kérlek javítsatok ki ha tévedek

2016. jan. 3. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem csinál ilyet, nem töröl le semmit. Nem lép be se a facebookodra, se az e-mail fiókodba. De ha így is lenne, ugyan ki a jó ég nézegetné redmondból a facebookodat, ami eleve arra van, hogy önként magadról a világ elé tegyél dolgokat?

A felhasználói szokásaidat gyűjti, majd elemzi. Ugyanezt csinálja az összes süti a böngésződben a facebooktól kezdve a google-ig, csak hogy a nagyokat említsük, vagy a predektív szövegbevitellel dolgozó billentyűzet a telefonon, a google nowról, siriről nem is beszélve. Természetesen ezek nem jó dolgok, és ezért a microsoft is ugyanolyan rossz, mint a többi, csak a win10-zel kapcsolatban annyira túl van ez tolva az összes többivel szemben, ahol ezek teljesen természetesnek vett dolgok, hogy az elképesztő.

2016. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

anyam, ezt a sotetseget.


Lofaxt sem torol, ne legyel mar hulye.

2016. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg még egyetlen játék se készült dx 12-be.

És a dx 12-őt minden kártya tudni fogja,amelyiknek a drivere támogatja a dx 12-őt. pont.

2016. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!