Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtubera feltettem egy...

Youtubera feltettem egy dalszöveges videót, miért nem jelenik meg az eredeti videó mellett?

Figyelt kérdés

Egy elég új zeneszámhoz nem volt fent dalszöveg,így gondoltam készítek én egyet. Úgy akartam, mint a többi számnál,hogy ha beírják a zenét megjelenjen ez a videó is hogy ez ugyanaz, dalszöveggel.

De ha a keresőbe írom, meg sem jelenik, miért?


2016. jan. 7. 13:56
 1/6 tabaki ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó keresőcímkéket adtál meg, amikor föltetted.
2016. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időbe kerül míg a Google, és így a Youtube indexeli a videódat.
2016. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Youtube relevancia szerint listáz alapértelmezetten, és az olyan feltöltők videóit, akiknek kb semmi nézettsége nincs (nem releváns az emberek számára) jóval hátrébb sorolja, ha van más videó is, amit ugyanezen a címen meg lehet találni. Próbáld meg a keresésnél a szűrőnél azt, hogy a legújabbakat listázza, és valószínűleg ott lesz a tiéd is. (Feltöltés után néhány órát várni kell.)
2016. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem ,köszi!

Így a szűrővel megtaláltam, másképp nem.

És akkor így hogyan fogják többen megnézni a videómat?

2016. jan. 7. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sehogy.

Óránként több ezer videót töltenek fel, és ennek max a tizedén lesz 10nél nagyobb nézettség. Ez van.

2016. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A youtube nem nézettséget ad neked, csak lehetőséget hogy feltedd, ez nem úgy működik, hogy az ember csak felfossa a videókat és akkor azt nézik...


Jó kulcsszavak kellenek persze, és ha szerencséd van berakja az eredeti mellé, de nincs rá garancia. Dalszöveges videót meg rengetegen csinálnak...nem várhatod el hogy pont a tiedet magától értetődően odarakja...

2016. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!