Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on mitől lesz kis...

Facebook-on mitől lesz kis telefon ikon a nevem mellett? Le kell töltenem hozzá a facebook messengert vagy jó az eredeti is ami a telefonon van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha telón vagy (voltál legutoljára), akkor ott a telefon jel a neved mellett. Mindegy hogy app-al vagy csak simán m.facebookal vagy fent.

De ezt te pont nem látod csak a chatpartnereid.

2013. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem igen le kell töltened a facebook messengert. Én is telóról vagyok de a sima beépitett alkalmazásról és nincs a nevem mellett a telefon jel csak azon ismerőseim mellett akik messengerről vannak. Többekről tudom, hogy mobilról vannak mégsincs ott a teló jel úgyhogy szerintem a MEssenger a kulcs hozzá.
2013. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a Messenger a kulcs hozzá, a sima telefonjel anélkül is megjelenik (Androidon biztosan).

A Messenger esetén viszont a telefonjel mellett az idő is látszik, hogy mikor voltál utoljára aktív.

2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Értem. Nálam hol van hol nincs 3G-s hálózatról vagyok én is android m.facebook.hu. Talán az zavar be, hogy én gyakran vagyok gépről is.

Reméltem, hogy ide téved valaki aki megmondja a frankót! Ezer köszönet! :)

2013. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs facebook messenger, akkor akkor van telefonjel (időkijelzés nélkül), mikor éppen kapcsolódsz a 3G-re. (Be vagy kapcsolva).

Ha a gépről belépsz, és láthatatlanná teszed magad, de a telefonod be van kapcsolva 3G-n, akkor szintén telefonjel van.

Ha nem vagy láthatatlan a gépről, akkor zöld kört látnak.

Ha van facebook messenger, akkor telefonjelet látnak és mellette az időt is, hogy utoljára mikor voltál aktív. Ha gépről belépsz, akkor ugyanúgy vagy zöld kör, vagy a telefonjel az idővel, attól függően, hogy rejted magad a gépről vagy nem.

Egyszerűbb lenne, ha leírnád pontosan, hogy mit szoktál csinálni.

2013. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na.. én tegnap kipróbáltam. Messengerrel valóban ott volt a telefonjel az idővel ahogy irtad. Mikor viszont a telefon saját beépitett facebookjával voltam fent utána semmi!! Azt nem jelzi ki valamiért. Vagy azért mert utána gépről léptem be? Volt amikor egész nap telóról voltam este beléptem haver nickjéről és ott sem jelezte a telefont a nevem mellett. Közben a bjelentkezési helyek közt ott van hogy Android 2 eszközről. Szóval én már nem tudom mitől függ.
2013. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor a telefonról vagy és nem messengerrel, akkor nem mindegy, hogy 3G vagy wifi.

Még valami, ha mesengerrel vagy fenn, és közben belépsz a gépről, aztán a gépből kilépsz, az idő úgy számolódik tovább, mintha nem is léptél volna be a gépről.

2013. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem Galaxy Y-om van...és kijelzi azt is h mikor voltm fent tehát kis telefonjel és h mikor voltam fent. messengert használok androidost..,.de mostmár mindig ott a telefon ikon....de amikor még nem használtam a messengert csak a sima mobil facebookot akkor nem volt ott a telefon...
2014. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!