Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamerek (mmorpg), véleményekre...

Gamerek (mmorpg), véleményekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak most lesz a születésnapja, és mivel nagy mmorpg fan, ezt az egeret néztem ki neki ajándékba. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek megéri, van valakinek ilyen egérrel tapasztalata? Illetve ti örülnétek neki? A barátom Swtor-al és WoW-al kockul egyébként :)

[link]



2016. jan. 9. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Inkább egy vezeték nélkülit keress neki. Szerintem. Meg úgy gondolom a sok gombnak sincs értelme egy egéren.
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :) Ment egy zöld mancs.
2016. jan. 9. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont NEM javaslom a vezetéknélkülit. A haját fogja kitépni, ha játék közben merül le az elem/akksi. Játékra sose vennék vezetéknélkülit.


Az általad választott rágcsálóról annyit, hogy... HAMA. Soha. Az. Életben!


Jópár Hama termék megfordult a kezeim között, régebben kisebb egerek, nem túl rég uRage-sorozatbéli példányok (kettő is). Na én ezektől tépem ki a hajam. Rövidtávon falhoz vágtam az egyik egeret, ugyanis elkezdett duplán kattintgatni, meg össze-vissza mozogni (úgy, hogy senki nem ért hozzá), magasabb DPI beállítás mellett. A másik egerem dettó, de azt már lecseréltem egy Logitech egérre.


A sok gombnak, hogy mennyire van értelme, az relatív. Én megelégszem azzal, ha legalább van két oldalsó gomb rajta.


Ha egeret akarsz neki venni, ebből a listából válogass:


[link]


De úgy összességében talán a Prohardver összefoglalója is segíthet a választásban:


[link]

2016. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson. Ócska és még drága is.
2016. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!