Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Italc program hitelesítési...

Italc program hitelesítési használatáról tudnátok mondani valamit?

Figyelt kérdés
Tudom nagyjából hogy működik és mire jó a program, de valamiért nem látom egyik gépről a másikat, a lényeg amit szeretnék hogy röviden leírom hogy kell megcsinálni, ha netán valami nem stimmel kiegészitenétek? Röviden ahogy tudom hogy felrakom az italc-t 2 gépre, mindegyiknél a management console-nál hitelesítési fülnél a "főgépnél (szerveren) tanári kulcsot exportálok" mig a cliens gépen publikus kulcsot exportálok ÉS importálom a tanári kulcsot amit a server gépnél csináltam, és elvileg működni kéne, ezt így kéne csinálni?

#program #beállítás #kulcs #software #management #gép ellenőrzés #italc beállítás #kulcs varázsló #hozzáférési kulcs
2016. jan. 13. 09:01
 1/1 A kérdező kommentje:
és még persze annyi hogy ip cimet vagy gép nevet állitok a főgépnél hogy lássam a cliens gépet
2016. jan. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!