Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX ONE vagy XBOX 360 kontrol...

XBOX ONE vagy XBOX 360 kontroller?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki!Tervezem,hogy veszek egy XBOX ONE kontrollert amit pc-n használnék!Az lenne a kérdésem,hogy ez a Xbox One Wireless (Vezeték nélküli) Controller (Fekete) ( [link] ) működik számítógépen normálisan,és kompatibilis-e az úgymond régebbi játékokhoz is (pl battlefield 3) és a megjelenő játékokhoz (pl Project Cars) vagy ha nem,milyen kontrollert ajánlanátok?Ps és sbox-ban gondolkozom,ha válaszoltok,kérlek adjatok egy pontos nevet és egy linket.Előre is köszönöm!

2014. szept. 13. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
elírtam Ps és xbox-ban*
2014. szept. 13. 11:15
 2/4 GAbO1254 válasza:
akarmeiket veszed, kelleni fog need egy vevo egyseg amivel csatlakoztatod a gephez (mar ha vezetek nelkulit veszel) es az mindegy hogy mit veszel, mert a gepen nem szamit, kompatibilis lessz vele, de ha ps controllert veszel, akor azt meg az androidos telefonodal (pl sony xperia z, z1, z1compact, z2) is ossze tudod kotni minden gond nelkul
2014. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem Xbox 360 kontrollert vegyél, az kompatíbilis lesz. És lehet, hogy drágább, mint a PS kontroller, nem tudom, de ha azt azaeretnéd, hogy kényelmes is legyen, akkor Xbox... :)
2014. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kinéztem egy ilyet : [link] és ha mellé veszek még egy ilyet akkor működni fog vezeték nélkül természetesen pc-n : [link]
2014. szept. 17. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!