Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik házimozinak lenne értelme?

Dawn33 kérdése:

Melyik házimozinak lenne értelme?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy van megoldva hogy a számítógépem össze van kötve egy UHD TV-vel. A 4k-s felbontás teljesen rendben van. Szeretnék venni egy házimozit bár nem tudom mennyi értelme van és ha van akkor melyiket vegyem. Egy 20 nm-es szobába kerülne be. Főleg filmezésre használnám de zenét hallgatni is gyakran szoktam. Két házimozin gondolkoztam az egyik ez: [link]


csak ennél attól félek hogy oda van írva hogy "1080p felkonferálás" csak ezt úgy is értelmezem hogy hiába tudja a tv / videókártya a 4k-s felbontást az erősítő vissza fogja "butítani " a képminőséget. A másik oda már oda van írva hogy "4K" : [link]


csak megér-e 160 ezret?

válaszotokat előre is köszönöm!



2016. jan. 13. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!