Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem (boltból, nem használt)...

HunNeXuS kérdése:

Vettem (boltból, nem használt) egy billentyűzetet (Genius KB-G265 angol) ami sajnos az egyik (a másikon működik) PC-n nem akar működni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
1. azt írta hogy az illesztőprogram telepítése sikertelen, utána már csak szimplán nem ismeri fel az eszközt, hiába próbálom letörölni ugyan az, újraindítottam meg minden... csak az volt bedugva úgy sincs változás, már csak az újratelepítés maradt mint ötlet, esetleg valami más ami megment ettől ?

#billentyűzet #hiba #genius kb-g265
2016. jan. 19. 19:31
 1/4 Gamer56785 válasza:
Nálam is ez volt a baj. Valaki azt ajánlotta h kapcsoljam ki a gépet és pár napig ne használjam. Azóta megy
2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" kapcsoljam ki a gépet és pár napig ne használjam "


-aki ezt kitalálta,annak gratulálok....

2016. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ez elég gagyi megoldásnak tűnik... nem tudom mi lehet a bajaa :(
2016. jan. 20. 14:42
 4/4 A kérdező kommentje:
amikor ki volt kapcsolva a gép akkor be volt dugva a billenyű?
2016. jan. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!