Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Írnátok 1 millió forint...

Írnátok 1 millió forint körüli Gamer configot SLI videókártyával kombinációval?

Figyelt kérdés

Ha kitartana kb. 5 évig nem szeretnék venni újat!

SLI:

Én kettő GTX 980 Ti-re gondoltam, de más fajtával is meggyőzhettek!


Proci téren egy Intel Core-ra gondoltam, azonban itt is rávehettek esetleg egy i7-es SkyLake-re!


Bill., egér, monitor, esetleg hangfal jöhet, de ha nem vagytok benne otthon kihagyhatjátok.


Vízhűtés és léghűtés között még nem döntöttem, de egyenlőre léghűtésre gondolok.

Mint ahogy már említettem kb. 5 évig szeretném legalább Medium grafikával futtatni a legcombosabb 3xA címeket is!

Válaszotokat előre is köszi!



2016. jan. 19. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igényeid maximális kielégítése fél millából is BŐVEN kijön. :)
2016. jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Számolgattam egy picit (árukeresőn) és már 900 ezernél tartok!

De ha szerinted 500 ezer forintból kijön:

-Kingston HyperX Predator 64GB (4x16GB) DDR4 (266 300 Ft-tól)

-MSI GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 (kétszer) (477 520 Ft)

-Intel Core i7-4930K 3.4GHz LGA2011 (180 975 Ft-tól)

akkor kérlek szólj!

2016. jan. 20. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek neked 64Gb RAM? Mit fogsz te azzal csinálni? Műholdat irányítani? 16 Bőven elég max. bővíted ha akarod
2016. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogy úgy fogalmazzak: igen magas színvonalú és minőségű szerkesztéshez is kellene (ezt a kérdésbe nem írtam bele)!


Szeretem a szimultán munkát és ezt a Windows 10 lehetővé is teszi, így hát esetleg egy letöltés alatt szívesen GTA-znék szerkesztenék, dolgoznék és ha majd kijön a GTA VI, de hogy még előrébb menjek a GTA VII, és az alatt szerkesztek, dolgozok, és letöltök, az már megkíván legalább 20-30 GB-t (szerintem) (kérlek világosítsatok fel ha nem így van). Mindezt amit felsoroltam kényelmesen és gördülékenyen szeretném végezni. Tehát ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a 32 GB minimum kell, és hát az árba is belefér!

2016. jan. 20. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfogadom hogy valaki nem ért valamihez. De amikor nem hallgat az okosabbra, az már tud fájni. :)
2016. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez esetben kérlek írd le nekem a leírt igényeimnek megfelelő 500 ezer forintos PC-det!
2016. jan. 20. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire kijön a gta 7 addigra ez a konfig olyan elavult lesz!Tudod lehet hogy 2 év múlva 3x gyorsabb vga és cpu jön a piacra és sokkal olcsóbb lesz!Ez nem olyan hogy most megveszed mindenből a high-end hardvert,és majd 10 évig kihúzod vele!Ez a gép egy selejt lesz 2 év múlva!Mert ilyen ez!Hülyék majd kiadnak egy olyan vga-t ami 20 évig elegendő lesz!persze..
2016. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 évig???

Nekem van egy 2013-ben vett gépem, azonban az csak 390 ezer forint volt (anno), és Medium grafikán fut vele a Battlefront 3! Igaz abban csak 8 GB RAM van, de a GTA is megy Normal textúrával és itt-ott High-ra vett beállításokkal (shadow quality, shader quality, water, stb.). Én nem hiszem, hogy annál sokkal jobb gép (mármint a maga idejében), nem bírná ki kettő évig! Ráadásul abban még nem volt ilyen, hogy SLI!?

Amúgy ha kérdez valamit az ember miért nem lehet rá egy normális választ se adni? Én csak azt kérdeztem, hogy ti milyen configot ajánlanátok, ebben az árkategóriában! Erre ti lehurrogtok!

Bocs egy picit elragadott a hév, de ha kérhetném valaki összeírna nekem egyet amit ő ajánl?

Köszi!

2016. jan. 21. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!