Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást lehetne...

Milyen vállalkozást lehetne indítani egy kisvárosban,3 millió forint tőkével?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék, ami aránylag nyereséges lenne.

2016. jan. 17. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Amihez értesz.
2016. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
prostifuttatás, drogkereskedelem, fegyverbiznisz. Ez mind mind nyereséges lenne.
2016. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted mi látjuk, tudjuk, milyen településen élsz és ott mire van igény vagy milyen boltok, szolgáltatások vannak?

Ennyi infóból nem fog tudni normálisan válaszolni senki, csak lükeségeket.

Én például azt mondanám, hogy nyiss egy játékboltot :-)

Ja, hogy van már 5-6 a városban, gyerek meg semmi? Bocs, nem tudtam - és máris csődbe ment a vállalkozásod... Érted?

Nem csak a pénz számít...

2016. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Prostikba tuti sok pénz lenne.

De amúgy rosszul tettem fel a kérdést.

Az lenne a kérdés, hogy milyen vállalkozást lehet elindítani 3 millió forintból? Fel kéne sorolni mindent, amit ennyi pénzből meglehetne valósítani.

2016. jan. 18. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
3-as vagyok és tényleg rosszul tetted fel a kérdést- de úgy látom, még mindig nem érted a lényeget: nem az a kérdés, hogy milyen vállalkozást lehetne elindítani - nagyon sokat - hanem az, hogy mire lenne szükség, mire van kereslet és TE MIHEZ ÉRTESZ? Mert enélkül nem lesz sikeres a vállalkozásod, csak "elfüstölöd" a pénzed. De ha ez nem számít, akkor szólj, segítek, nyitok egy boltot nálatok :-)
2016. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem jól tettem fel a kérdést.

Tudom hogy azzal lennék itt sikeres, amivel sok ember igényeit kitudnám elégíteni.

De most az lenne a kérdésem, hogy ennyi pénzből milyen vállalkozásokat lehetne indítani, nem az hogy mit indítsak konkrétan?

Ha valaki leírna jó párat, akkor azok közül tudnék válogatni.

De köszi azért, ment a zöld még a prostifuttatónak is.

2016. jan. 18. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Na kerdezo! Ha elarulod a megyet akkor elmondom, mi az ami mehet! Persze ha kelloen tavol vagy tollem, mondjuk nekem 5M az alaptokem! De konkret varos jobb lenne a lakossag miatt! Ha gondolod, kesobbiekben is tudok segiteni!
2016. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van ötletem. Ha érdekel, írj.
2016. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. 3 millió baromira kevés. Maximum ha te mint egyéni vállalkozó vágnál bele valamibe, akkor lehet jó.

2. Ahhoz, hogy egyéni vállalkozó legyél, kéne érteni valamihez. Mihez értesz? Mosógépszerelés? Vízvezeték szerelés? Programozás? Idegen nyelvek? Kőművesmunkák? Ha nem mondasz semmit, akkor jogosan nem írnak semmit.

2016. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Ennyibol gyakorlatilag barmi elindithato amihez kell egy kis uzlethelyiseg berlese.
2016. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!