Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítés után a...

LuckyBoy001 kérdése:

Windows 10 telepítés után a régebbi gépem winchesterét nem ismeri fel az új gépem, mintha törölve lettek volna a kötetek. Mi a teendő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Vettem egy új számítógépet, majd miután ráhúztam a win10et úgy gondoltam a terrás winyóm mellé belerakom a régi gépemből az 500 gigás Samsung winyómat is, rajta sok ezer képpel a kisfiamról és jónéhány fontos fájlal. Azonban mikor belerakom nem ismeri föl. Kezelésben megnéztem és ottvan azt írja online, viszont azt írja mikor jobb klikkelek rá akkor "ój kötet létrehozása" STB ezek a lehetőségek jönnek be. Mi a teendő ilyenkor ? valahogy megmaradhatnak a fileok ?



2016. jan. 22. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!