Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Semmi hely sincs a C meghajtón?

Semmi hely sincs a C meghajtón?

Figyelt kérdés

Már mindent próbáltam, Ccleaner, Vírusirtás(Semmit sem talált), csomó mappa átnézése, és egyszerűen semmi.. :s

Google Chromeot áthelyeztem D-re, akkor lett 600mb-om, de az is eltűnt..

Másik probléma hogy most a Chrome inditásakor azt irja ki hogy "Az osztály nincs regisztrálva", de lehet nem pont ezt, de valami ilyesmit..



2016. jan. 23. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Startmenü > Vezérlőpult > Rendszer és biztonság > Biztonsági mentés és visszaállítás > Biztonsági mentés beállítása
2016. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ez mire jó? Vagy ezzel mit érek el?
2016. jan. 23. 23:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a WinDirStat nevű programmal, mi használ ilyen sok helyet. Egy csomó mindent nyugodtan lehet törölni, vagy áthelyezni egy másik meghajtóra. Pl. ha Nvidia videokártyád van, az hajlamos telef**ni a C meghajtót a különböző verziójú driverekkel, amiből csak az utolsóra van szükség, a többit ki lehet törölni.
2016. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló arra célzott szerintem hogy a biztonsági mentések foglalják el a lemezterületet.
2016. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát oké, meg van, de nem vágom mit lehet törölni, és mit nem.. :s
2016. jan. 23. 23:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyszer találtam valami olyasmi programot, amiben kilehetett lőni a windows dolgait, vagy nem is tudom mi, és akkor kapásból lett 3 gb, csak bepipálva hagytam, mert nem tudtam mit ronthatok el vele. Nem tudjátok melyik program lehet ez?
2016. jan. 24. 00:03
 7/13 anonim ***** válasza:
A rendszervisszaállítást kapcsold ki, semmi program nem kell.
2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: Valószínűleg a Wise Care 365 "System Slimming" szolgáltatásáról van szó. Valójában igenis hasznos, mert a kínai nyelvtámogatás és hasonló marhaságok ne foglalják nekem a drága helyet.
2016. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendszer visszaállítást hol lehet kikapcsolni? Windows 8.1
2016. jan. 24. 11:25
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Nagyon köszönöm, most jelenleg van 900mb szabad hely, a kérdés meddig elég. Jöhetnek még tanácsok. :s

2016. jan. 24. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!