Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 et akarok telepiteni. A...

Win 7 et akarok telepiteni. A helyzet az hogy eljutok addig a kepernyoig hogy a telepito indul. De aztan nemcsinal semmit hiaba varok. Nemtortenik semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#Windows.telepites.szamitogep.
2016. febr. 15. 17:53
 1/9 csigusz27 ***** válasza:
Várni kell türelmesen 10-15 perc is eltelhet amíg továbbmegy a telepítő
2016. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A win 7 et dvdrol szeretnem telepiteni.es az a helyzet hogy tobb mint 20 percet is vartam ra...elozo nap veletlenul leejtettem a winchestert mert szetszedtem a gepet....nemtudom hogy ezmiatt lett e baja....
2016. febr. 15. 18:05
 3/9 csigusz27 ***** válasza:
Nem kizárt,hogy megsérült a hdd hogyha van másik géped kapcsold rá és nézesd meg ezzel [link]
2016. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a segitseget.majd megnezem ezzel a programmal hetvegen tesomnal a hdd-t.az a helyzet nemnagyon akarok masikat venni mert ezis 4 honapja van csak meg.nemhiszem hogy 20 cm magasbol leesik es elromlik....
2016. febr. 15. 18:18
 5/9 csigusz27 ***** válasza:
"nemhiszem hogy 20 cm magasbol leesik es elromlik" pedig elhiheted,a merevlemez elég kényes jószág
2016. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem.majd megnezem azzal a programmal amit mondtal es kiderul...de sztem majd masikat kell vennem...1tb osat akarok csak nemtudom milyen markajut vegyek...sata 6gb/s est szeretnek...melyik szerinted jo marka?
2016. febr. 15. 18:29
 7/9 csigusz27 ***** válasza:
Ajánlani nem tudok (nekem Samsung van) de itt válogathatsz és olvashatsz véleményeket [link]
2016. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
BIOS látja a hdd-t?
2016. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen latja a hdd-t.de annyira lassu hogy a particio torlesre is felorakat kell varni....es tegnap meguntam es inkabb kikapcsoltam a gepet
2016. febr. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!